Baskılı Balon Teslimatı

Balon ve Baskılı Balon Üretimini İstanbul’daki fabrikamızda gerçekleştirmekteyiz. Reklam,Promosyon ve Organizasyon firmalarına yönelik uygulamakta olduğumuz çalışmalarımızda bulunmaktadır. Müşteriniz için sipariş verdiğinizde dilerseniz direk müşterinizin adresine kargolama yapmaktayız. Kargo Kolisinde, Balon Poşetlerinde ve Baskılı Balon Poşetlerinde herhangi bir reklam,tanıtım,grafik uygulaması bulunmamaktadır. Sipariş verdiğiniz balonları bölgenizde bulunan anlaşmalı olduğumuz kargo firmasından teslim alabillirsiniz.  Ürün ve Hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer; baskılı balon sayfamızı ziyaret edebilir; sipariş vermek için telefon ve mail kanalından iletişim kurabilirsiniz.

Firmamız başta tüm Türkiye olmak üzere Dünya Geneline İthalat-İhracat Gerçekleştirmekle birlikte açılış organizasyonu için dış mekan ve iç mekan balon üretimleri, doğum günü organizasyonları için Hazır Baskılı Balon Üretimini de kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Hızlı ve Kolay Sipariş vermek istiyorsanız eğer iletişim sayfamızdaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz veya bilgi@balonabaski.org mail adresi ile iletişime geçebilirsiniz. Toplu/Kurumsal Satış için lütfen bizi arayın..